Trainer gezocht !

Trainer gezocht

Tafeltennisvereniging ODT in Roosendaal zoekt een trainer!

ODT is een vereniging waar op alle niveaus en alle leeftijden kan worden getafeltennist. We beschikken over een eigen, goed ingerichte accommodatie, gelegen op het Red Band sportpark in Roosendaal.

Wij zoeken een Tafeltennistrainer 3 die, in samenwerking met de andere trainers, hulptrainers, de Technische Commissie en het bestuur, onze spelers (jeugd en senioren) enthousiast en bevlogen op een hoger niveau kan brengen. Onze trainingen vinden plaats op dinsdag- en woensdagavond. De vacature is met name voor de dinsdagavond.

Voor meer informatie over onze vereniging: www.ttv-odt.nl

Voor meer informatie over deze vacature kun je contact opnemen met Dick Krabbendam, voorzitter@ttv-odt.nl of 06 – 20 38 36 34